Najlepszy pulsometr pod wodę

W dzisiejszych czasach pulsometry wykorzystywane są nie tylko przez biegaczy i rowerzystów, ale również przez nurków i osoby które uprawiają różnorodne sporty wodne. Jak łatwo się domyśleć, osoby te muszą posiadać specjalny pulsometr wodoszczelny, który sprawnie poradzi sobie nawet na bardzo dużych głębokościach.

Monitoring pracy serca pod wodą
HRM-Tri i HTM-Swim to doskonała propozycja przede wszystkim dla triatlonistów i zawodowych pływaków, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu z najwyższej światowej półki. Oba modele są w stanie zachować aż do 20 godzin danych, które przechowywane są w pamięci. Czujniki te przekazują dane do zegarków Garmina nie tylko po wyjściu z wody, ale również umożliwiają przekazywanie danych w czasie rzeczywistym. Model HRM-Tri ma wbudowany bardzo przydatny akcelerometr, który rewelacyjnie mierzy rytm biegu, odchylenie pionowe, czy też czas kontaktu z podłożem.

Wygoda użytkowania
Największą zaletą pulsometrów do pływania HRM-Swim jest ogromna wygoda ich użytkowania. Pulsometry te posiadają specjalny pasek dzięki czemu nie ześlizgują się z ciała nawet wtedy, gdy korzysta się z nowoczesnej pianki do triathlonu. Zegarek z pulsometrem HRM-Swim może pochwalić się również wytrzymałą i bardzo smukłą konstrukcją o niesłychanie obłych kształtach, które doskonale minimalizują wszelkie opory w wodzie. HRM-Tri zaprojektowany został specjalnie dla triatlonistów i w chwili obecnej jest to najlżejszy i najmniejszy czujnik tętna na rynku. Pulsometr zapewnia maksimum komfortu i co najważniejsze, może pochwalić się także dużą niezawodnością i precyzją mierzenia tętna.